Jsme rádi, že máte zájem o tenis a proto Vám nabízíme naše služby. Naše kurty se nacházejí v krásném prostředí Prahy 1, Dlabačov 1 – areál SK Hradčany.

Vstup na kurty je bez členských i oddílových poplatků. Jednoduše si zarezervujete Váš hrací plán dle volných hodin v reálu a to příležitostní nebo na celou sezonu a tím si zajistíte kurt bez čekání. Rezervace je možná na letní i zimní sezonu.

V nabídce na léto máme 3 antukové kurty s umělými lajnami, velkými výběhy a s nočním osvětlením. Dále je možno hrát na kurtu s umělým povrchem, který je též vybaven osvětlením umožnující noční hru. V zimních měsících můžete pokračovat ve dvou nových tenisových halách na konstrukci. Tyto uvedené haly mají antukový povrch. Dále je možno využít nafukovací halu s umělým povrchem. I zde je možnost zajištění pravidelného hraní na celou sezonu, nebo docházet nepravidelně na základě tel. objednávky. K tomu, aby jste se tenis naučili hrát k Vaší spokojenosti nebo Vaši hru zdokonalili, můžete se obrátit na naše tenisové školy a trenéry.

Kontaktní údaje:

telefon: 220 514 015, 603 509 950
adresa: Diskařská 1, Praha 1 – 110 00
e-mail: tenispraha@tenispraha.cz
web: http://www.tenispraha.cz/

Související příspěvky:

  1. Sportareál Praha – Satalice
  2. Hamr Braník
  3. Sportovní a rekreační areál Pražačka
  4. Sportcentrum Radonice
  5. Sportcentrum STEP