V listopadu 2007 nově otevřené sportovní zařízení nabízí svým klientům komplexní nabídku služeb, sportovního vyžití i relaxace. Naleznete zde největší golfový indoor v České republice; vodní svět s možností využití široké škály aktivit i atrakcí; saunový svět s třemi druhy saun, wellness centrum s privátními zónami a masážemi, tenisové, squashové a badmintonové kurty; fitness a bowling. Součástí komplexu je také restaurace s nabídkou studené i teplé kuchyně, alkoholických, nealko i regeneračních nápojů.

Díky bezprostřednímu sousedství se 4* hotelem Step a tím i možností ubytování, je sportovní centrum vhodným místem nejen pro běžné zájemce a návštěvníky, ale také pro zahraniční klientelu cestující do Prahy, dále pro pořádání firemních či teambuildingových akcí, sportovních víkendů, výjezdních zasedání a podobně.

Přijměte naše srdečné pozvání a přijďte strávit svůj volný čas do míst, kde zapomenete na denní shon a budete mít možnost aktivně využít všechna naše sportoviště pod vedením zkušených trenérů i personálu!

Kontaktní údaje:

telefon: 272 178 177
adresa: Malletova 2350, Praha 9 – 190 00
web: http://www.sportcentrumstep.cz/

Související příspěvky:

  1. Fitness Vinohradská
  2. Sportcentrum Avion
  3. Freestyle Park Modřany
  4. HIT Fitness Flóra
  5. Fitness Station