Centrum pro pohybový systém je specializované tělovýchovné zařízení, které se zaměřuje na komplexní řešení problémů s pohybovým systémem a jejich prevenci.

Je zde pro lidi, kteří mají s pohybovým systémem již určité problémy, ale i pro mladé po skončení růstu, pro sportovce, jejichž pohybový systém je zvýšeně zatěžován, nebo pro ty, kteří žádné problémy sice ještě nemají, ale vyskytují se u nich funkční poruchy jako vadné držení těla, svalové dysbalance a nesprávné pohybové stereotypy.


Cílené působení na tyto funkční poruchy u všech výše uvedených skupin vede k optimalizaci funkce pohybového systému a zmírnění obtíží či prevenci jejich vzniku.


Pohybové aktivity mají charakter zdravotně zaměřený, relaxační nebo kondiční. Základem zdravotního cvičení je oscilačně-antigravitační metoda, která pomáhá léčit svalové a pohybové vady a odstraňuje bolestivost pohybového aparátu. Centrum nabízí též širokou škálu masáží – od čistě regeneračních přes rehabilitační k psychoterapeutickým, dále poradenství v oblasti výživy, čištění organismu, redukce nadváhy a další.


Svým zaměřením na pohybový systém a veřejnost se zdravotními problémy představuje centrum unikátní projekt, který zaplňuje místo na českém trhu tělovýchovných služeb, neboť vedle optimalizace funkce pohybového systému nabízí možnost pokračování ve cvičení po odeznění akutních stavů řešených na úrovni zdravotnických zařízení až do úplného uzdravení. Současně nabízí příležitost ke cvičení lidem, kteří z různých důvodů nevyužívají komerčně a na výkon orientované nabídky běžných fitness.

Kontaktní údaje:

telefon: 283 970 100
adresa: Jankovcova 2a, Praha 7 – 170 00
e-mail: info@rotunda-cps.cz
web: http://www.rotunda-cps.cz/

Související příspěvky:

  1. Kart Centrum
  2. Fitness Vinohradská
  3. Sportovní Centrum Palmovka
  4. Fitness Centrum Maximus
  5. Squash Modrý svět