Najdete nás v Praze 10 – Záběhlicích, v přírodě na okraji metropole, u Hamerského rybníka. Na pozemku o rozloze více než 6 hektarů nabízíme sportovní vyžití pro širokou veřejnost. První sportoviště jsme otevřeli na podzim roku 2000 a postupně jsme areál rozšiřovali na dnešních 18 kurtů tenisových, 12 squashových, 2 sály pro aerobik, indoor cycling a ping pong, travnaté plochy na petangue. Na podzim roku 2008 využili návštěvníci poprvé nové fitness a masáže, v roce 2010 přibylo 6 beachvolejbalových kurtů. Všechna sportoviště jsou vybudována nejmodernější technologií, s maximálním profesionálním přístupem zaměstnanců a zúročením dlouholetých zkušeností. Naším cílem je nabídka těch nejkvalitnějších podmínek pro příjemné, aktivní a bezpečné prožití volného času.

Sportovce i nesportující návštěvníky zveme k posezení do rozlehlé samoobslužné restaurace s terasami, zaparkovat mohou na dvou bezplatných parkovištích.

O tom, že se areály HAMR staly velmi oblíbenými, svědčí i jejich současná návštěvnost. Za loňský rok jimi prošlo cca 1 milion lidí.Tato skutečnost nás všechny motivuje k dalšímu rozvoji služeb a sportovních aktivit na špičkové úrovni.

Naším cílem je připravit pro vás sportoviště na profesionální úrovni a poskytovat veškeré další služby na takové úrovni, abyste od nás odcházeli spokojení a těšili se na další návštěvu.

Kontaktní údaje:

telefon: 272 772 762, 272 773 809, 272 774 030
adresa: Záběhlická, Praha 10 – 106 00
e-mail: hamrsport@hamrsport.cz
web: http://www.hamrsport.cz/zabehlice

Související příspěvky:

  1. Hamr Braník
  2. Hamr Gutovka
  3. Sportovní Centrum Palmovka
  4. Sportareál Praha – Satalice
  5. Kart klub Letňany