Sportovní areál HAMR – Braník je pro Vás otevřen od roku 2005. Během dvou let prošel rozsáhlou modernizací. Našim návštěvníkům nabízíme 9 tenisových kurtů, fotbalové hřiště s umělým povrchem, 5 beach volejbalových hřišť, jeden antukový kurt na volejbal nebo nohejbal. V nové multifunkční sportovní hale najdete jak badmintonové kurty, tak i kvalitní sportovní zázemí pro florbal a futsal. Stejně jako v areálu v Záběhlicích, si můžete v Braníku zapůjčit rakety na tenis, badminton, míče na fotbal, beach fotbal, volejbal, beach volejbal. Pro zájemce o in-line bruslení máme k dispozici 80 párů bruslí K2 té nejvyšší kvality a k zapůjčení jsou i jízdní kola či koule na petangue.
Ke sportování v areálech HAMR patří neodmyslitelně kvalitní zázemí moderních šaten, sprch a pochopitelně též bezplatné parkoviště.
V našem areálu poblíž Vltavy můžete nejen sportovat či relaxovat, ale také ochutnat něco dobrého z naší široké nabídky kvalitní kuchyně.

O tom, že se areály HAMR staly velmi oblíbenými, svědčí i jejich současná návštěvnost. Za loňský rok jimi prošlo cca 1 milion lidí.

Naším cílem je připravit pro vás sportoviště na profesionální úrovni a poskytovat veškeré další služby na takové úrovni, abyste od nás odcházeli spokojení a těšili se na další návštěvu.

Kontaktní údaje:

telefon: 244 462 467, 244 462 470
adresa: Vltavanů 1542, Praha 4 – 147 00
e-mail: hamrsport@hamrsport.cz
web: http://www.hamrsport.cz/branik

Související příspěvky:

  1. Hamr Záběhlice
  2. Hamr Gutovka
  3. Freestyle Park Modřany
  4. Beachclub Strahov
  5. Sportcentrum Avion