Vítejte v novém centru Lanna Vinice, druhé z Lann na Vinohradské třídě. Základna Fitness Lanna Vinohrady zřizuje „detašované posilovací zařízení“ pro individuální trénink v budově Vodafone Centra Vinice. Královna Lanna má tak princezny Lanna Vinice a Lanna Vinohrady.

Jde nám o novou filozofii indoor městského pohybu. Základna nabízí vše ve větším, skupinové tréninky, větší partu, prostor pro relaxaci. „Detašované posilovací zařízení“ Lanna Vinice umožní plnohodnotný trénink v menším počtu lidí, a co se sem nevejde, najdete na Základně. Pravidelně posiluji na Vinici, využívám i menších skupin pro aerobní cvičení. Když jdu s více kamarády nebo mám raději větší „šrumec“ , zamířím na svou základnu. Mimochodem tam mám také saunu vířivku, bar a vůbec takové ty časově náročnější věci… Vstoupíte do jednoho fitka a budete mít k dispozici dvě. Dost stejný i dost jiný. Zázrak. Lanna.

Lanna Vinice je skvěle připravena na Váš individuální trénink s prvotřídními trenéry. Chceme, aby Lanna Vinice byla Vaší posilovnou. Jako mladší sestra retro Lanny Vinohrady je Vinice modernější, ale také komornější. Nejen dřinou na strojích je člověk živ, takže Vám Vinice současně nabízí ochutnávku skupinového sportu, ať už se jedná o spinning, různé formy aerobních cvičení, fit-box s tréninkovými stojany, individuální lekce klasického boxu a kick-boxu, jógu atd. Až budete po ochutnávce chtít plnou porci, zamíříte na Vinohradskou 40. Tam najdete vše, co se na Vinici nevešlo.

Lanna je dost jiný fitko. Vaše fitko. Vaše dvě fitka.

Kontaktní údaje:

telefon: 606 780 326
adresa: Vinohradská 3217/167, Praha 10 – 100 00
e-mail: lanna@lanna.cz
web: http://lanna.cz/

Související příspěvky:

  1. Discovery Aerobic Fitness
  2. Squash Modrý svět
  3. Fitness Vinohradská
  4. Fitness Týn
  5. L.A. Gym