Chcete li poznat skutečnou chuť Itálie a přitom neopouštět Českou republiku, pak je návštěva
Restaurace – Pizzerie Positano ta správná volba!
Právě u nás Vás obslouží číšník z Itálie, který Vám nabídne široký výběr italských jídel a nabídne specialitu dne.
K vybranému jídlu Vám jistě doporučí to správné italské značkové víno z vinice Villa Sandi.
Pizza v Positanu, k té není co dodat! Dle tradiční italské receptury připravujeme originální tenkou pizzu v peci na dřevo, italské suroviny a vůně dřeva dodávají naši pizze nezaměnitelnou chuť. Pizzu připravíme do 10 minut přímo před hostem, z vystavené prosklené pultové vitríny náš host si vybere suroviny na pizzu, které chce navíc.

Milovníky masa jistě potěší velký výběr steaků z vepřové panenky, beefsteaky z hovězí svíčkové, jehněčí žebírka a další speciality z masa připravované na grilu. Angus beefsteak je zde připravován z BIOmasa.

Naše saláty z čerstvé zeleniny jsou velice kladně hodnoceny odborníky na zdravé stravování a milovníky mořských produktu jistě ocení naše saláty a předkrmy z mořských plodů a ryb.

Pravé domácí těstoviny, které v italské restauraci nesmějí chybět. Jelikož náš šéfkuchař je z Itálie a nejí nic jiného než těstoviny, proto pro Vás připravil nadměrný počet specialit z těstovin.

A co ryby? Ty také máme!, Náš výhradní dovozce čerstvých ryb nám dodává ryby každý čtvrtek, pátek a sobotu, a proto jsme pro Vás připravili ryby dny, kdy můžete ochutnat různé druhy ryb a mořských plodů. Ryby připravujeme na grilu a podáváme v celku, rybu pak náš personál vykostí přímo před hostem.

Denní nabídka – V době obědu od pondělí do pátku připravujeme pro Vás denní nabídku, kde si můžete vybrat z naší nabídky první a druhý chod za zvýhodněnou cenu.

Myslíme také na firmy a domácnosti z lokality Praha 9. Jste pracovně vytížení nebo nechce se Vám z domu ven?, pak máme pro Vás řešení, stačí zavolat nebo objednat jídlo přes on-line internetový formulář a my Vám jídlo dovezeme zcela zdarma do 30 minut.

Informace:

pivo: ano
jídlo: ano
zahrádka: ano
parkoviště: ano

Kontaktní údaje:

telefon: 281 940 403, 728 690 190
adresa: Pelušková 1536, Praha 9 – 198 00
e-mail: info@positano.cz
web: http://www.positano.cz/

Otevírací doba:

Pondělí11:00 - 23:00
Úterý11:00 - 23:00
Středa11:00 - 23:00
Čtvrtek11:00 - 23:00
Pátek11:00 - 23:00
Sobota11:30 - 23:00
Neděle11:30 - 23:00

Související příspěvky:

  1. Ristorante • pizzeria • kaffeterria • La Palma
  2. Periferia Trattoria
  3. Restaurace Delta
  4. Ristoro Pizzeria
  5. Empír Steak