Nabídka služeb SK Tempo Praha
Dvě hřiště minigolfu, tzv. kombi (beton,eternit)
Restaurace se zahrádkou, 45 míst restaurace, 60 míst zahrádka (možnost grilování)
Pronájem restaurace
Pořádání firemních turnajů
Permanentky pro vybrané zaměstnance firmy
V minigolfovém centru SK Tempo Praha naleznete dvě minigolfová hřiště, která plně uspokojí všechny milovníky tohoto, mezi veřejností, značně oblíbeného sportu. Nabízíme hru pro jednotlivce i pro celé skupiny na dvou kvalitních, osmnácti jamkových hřištích, odpovídajících normě mezinárodní minigolfové federace WMF.
Větší betonový minigolf a menší klasický miniaturgolf doplňuje i restaurace se zahrádkou a venkovním barem, jehož obsluha Vám zpříjemní pobyt při sportu, vybranými pokrmy a nápoji.

Rádi pro Vaší firmu připravíme a zajistíme regulérní minigolfový turnaj, včetně zpracování a vyhlášení výsledků. Samozřejmě Vám budou k dispozici naši závodní hráči i v průběhu turnaje svou pomocí a radou.
S pořádáním turnajů máme bohaté zkušenosti. Již od doby vzniku našeho klubu v roce 1982, hrajeme soutěže pořádané Českým minigolfovým svazem (ČMGS), posledních šest let na té nejvyšší, celostátní úrovni. O kvalitě minigolfového centra svědčí skutečnost, že nám mezinárodní světová federace přidělila pořádání evropských šampionátů – v roce 2001 juniorské mistrovství a v roce 2002 Mistrovství Evropy dospělých.

Největší oblibu mezi veřejností si získalo naše minigolfové hřiště s betonovým povrchem, které je v Praze a okolí jediné.

Kontaktní údaje:

telefon: 777 269 990
adresa: Nad lesním divadlem, Praha 4 – 142 00
e-mail: sktempo@seznam.cz
web: http://www.minigolftempo.cz/

Související příspěvky:

  1. Adventure Minigolf
  2. Sportareál Praha – Satalice
  3. Hamr Gutovka
  4. Sportovní a rekreační areál Pražačka
  5. Žluté Lázně