Před dvanácti lety byl v Praze otevřen klub MECCA, který se okamžitě stal jedním z nejnavštěvovanějších tanečních klubů v Praze. MECCA se nachází v pražské průmyslové části Holešovice a hudebně mu dominuje zejména taneční styl house a všechny jeho odnože.

MECCA se mimo jiné pyšní faktem, že jako první klub uvedla na českou scénu světoznámé Djs, mezi mnohými uveďme jména jako Armand van Helden, Bob Sinclar, Copyright, David Morales, Deep Dish, Markus Schulz, Derrick Carter, DJ Deep, Disco Boys, Dr. Kucho, Superfunk, Frankie Knuckles, Charles Webster, Chris Cox, Jaydee, Joost van Bellen, Jose Padilla, Junior Sanchez, Lisa Loud, Little Louie Vega, Llorca, Martin Solveig, Milk & Sugar, Pete Heller, Richard Grey, Shapeshifters, Silicon Soul, Steve Smart, Tiesto, Tonka, Tracy Young, nebo Victor Calderone. Ať už chcete, či nikoliv, při vstupu do klubu okamžitě zaregistrujete tři designové prvky, které daly klubu MECCA jeho jméno a styl. Původní tovární haly byly přestavěny na moderní taneční klub a kapacitou až 1000 návštěvníků.

Oku hostů neujdou lustry, ostře kontrastující s tmavými zdmi a dlouhými bílými sedačkami, umně naaranžované lahve pak zaujmou na designově osvětlených barech. Taneční prostor je uzpůsoben na tu „pravou“ party tmavým prostorem, kterému dominuje masivní bar. Neopomenutelným aspektem klubu MECCA je i jeho umístění v průmyslové části města, mezi továrnami a sklady. Party v klubu tak mohou pokračovat ve své plné síle celou noc až do rána! Když si pak při odchodu z klubu objednáte taxi, okolí ve Vás spíše vyvolá dojem, že se právě nacházíte na East End v New Yorku, než že právě projíždíte renesanční Prahou.

Kontaktní údaje:

telefon: 283 870 522, 283 871 520, 602 711 225
adresa: U Průhonu 799/3, Praha 7 – 170 00
e-mail: mecca@mecca.cz
web: http://www.mecca.cz/

Související příspěvky:

  1. SaSaZu
  2. Futurum
  3. Klub Lávka
  4. Lucerna Music Bar
  5. ROXY