Teprve od 24. 10. 1995 je klub otevřen pod nám již známým názvem LUCERNA MUSIC BAR!!!!!!
Nově pojatá strategie přitahuje návštěvníky především na kvalitní hudební produkci – ať už domácí, nebo zahraniční. Jednou z prvních vystupujících kapel jsou Buty a Laura a její tygři, dále Tichá dohoda, Chinaski, Mňága a Žďorp, J.A.R., Monkey Business, Precedens, Anna K., Abraxas, Šum svistu, ETC, atd.
Ze zahraničních Maceo Parker, Candy Dulfer, Jungle Funk, Hiram Bullock, Laco Deczi , John Scofield, Bo Diddley , Robben Ford Band, The Holmes Brothers , Pat Metheny Group, Living Color, Slade atd…
Tehdy také startuje – dnes už fenomén – „80´s party“ DJ Jirky Neumanna. Jedná se o sobotní videoparty, které nemají v česku obdoby a nabízejí hostům kvalitní zahraniční disco hudbu osmdesátých let. Po roce 2000 už videoparty pravidelně zaplňuje pátky i soboty v programu, pod novým názvem „80´s & 90´s party“.
V prvních letech je klub zaměřen i na 60.léta a „Rock´n Roll“. Např. úterky byly vyhrazeny spolku „Písnička“, který po několik let bavil svými scénkami a hudbou nemálo návštěvníků.

Z další programové nabídky můžeme vzpomenout na natáčení zábavného pořadu „One man show“ v produkci HBO, na pravidelné after party po koncertech a různých akcích ve Velkém sále Lucerny (např. „Udělování cen české filmové a televizní akademie „Český lev“…).
Provoz klubu je samozřejmě spojen s výběrem a konzumací kvalitních alkoholických i nealkoholických nápojů za poměrně rozumné ceny.

Kontaktní údaje:

telefon: 224 217 108
adresa: Vodičkova 36, Praha 1 – 110 00
e-mail: lmb@musicbar.cz
web: http://musicbar.iquest.cz/

Související příspěvky:

  1. Futurum
  2. ROXY
  3. MECCA club
  4. Klub Lávka
  5. SaSaZu