Když byl 9.9.1999 po velké rekonstrukci slavnostně otevřen známý smíchovský klub Futurum, většina hudbymilovného publika čekala, jaký program se v těchto legendárních prostorách objeví. Jak se časem ukázalo, bylo velmi dobré, že se zde kromě tradičních koncertů skvělých rockových kapel objevil i program s názvem „80′s & 90′s party“, s podtitulem „TV Show und Video“.

Jak již název napovídá, jedná se o mírně upravenou „80′s party“, kterou uvádí známý milovník 80. let DJ Jirka Neumann už několik let v Lucerna Music Baru ve Vodičkově ulici. Když dostal v roce 1999 nabídku, aby své pole působnosti rozšířil i do Futura, bylo mu jasné, že by nebylo dobré, aby ve dvou klubech současně běžel stejný pořad. Bylo tedy potřeba vymyslet něco, co by tyto dva pořady odlišovalo a zároveň zachovat hlavní lákadlo těchto večerů, kterým je promítání videoklipů ke všem skladbám, které se během akce odehrají. No a tím něčím se stalo promítání klipů nejen z 80., ale hlavně z 90. let. Tím se obrovsky rozšířil „playlist“, ze kterého je možno vybírat skladby pro ten který večer.

A aby se nezapomnělo, že klub Futurum vnímá dodnes velká část návštěvníků jako rockový, je zde možno kromě tradičních diskotékových „fláků“ slyšet (a vidět) spoustu rockové muziky (Nirvana, Red Hot Chilli Peppers apod.).

80′s & 90′s partypřipravuje Jirka Neumann v klubu Futurum každý pátek a sobotu od 21 hodin. Spolu s ním se na úspěchu těchto večerů podílejí i DJ-ové Jirka Březina, Tomáš Uher a Vladimír Srb.

Až někdy v pátek nebo v sobotu nebudete vědět, kam vyrazit, zkuste 80′s & 90′s party ve Futurum Music Baru. Budete překvapeni příjemným prostředím klimatizovaného klubu a velkým výběrem nápojů za přijatelné ceny u jednoho z nejdelších barových pultů vůbec.

Kontaktní údaje:

telefon: 257 328 571
adresa: Zborovská 7, Praha 5 -150 00
e-mail: futurum@musicbar.cz
web: http://futurum.musicbar.cz/

Související příspěvky:

  1. Klub Lávka
  2. MECCA club
  3. SaSaZu
  4. Lucerna Music Bar
  5. Občanská Plovárna