Camping SOKOL Dolní Počernice leží ve východní části Prahy, v hezkém přírodním prostředí. V jeho sousedství se nachází chráněná přírodní památka s největším pražským rybníkem a rozsáhlým zámeckým parkem.

Kemp má dlouholetou tradici – vznikl v roce 1963. Byl již několikrát rekonstruován a v současné době poskytuje služby a vybavení na evropské úrovni. Je vysoce hodnocen a doporučován kempinkovými kluby a asociacemi i v zahraničí, mj. holandský autoklub ANWB ve svém katalogu pro rok 2000, 2001, 2002 a 2003 ohodnotil náš kemp jako nejlepší v české republice.

Pokud si přejete spojit návštěvu historické a kulturní Prahy s odpočinkem v klidné a romantické přírodě, Camping Sokol je právě to co hledáte.

Camping Sokol nabízí:
- ubytování v mobilních domech
- ubytování v chatkách
- 6 000 m2udržované travnaté plochypro karavany a stany
- moderní sociální zařízení
- restauraci s nabídkou snídaní a večeří
- prodejnu potravin, nápojů a drogistického zboží
- kuchyň a prádelnu
- mnoho možností ke sportování
- jednoduché spojení do historického centra Prahy
- minibus
- další služby

Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, studenty i seniory – nabízí uzavřené a příjemné prostředí pro klidnou i aktivní dovolenou.

Camping SOKOL Dolní Počernice provozuje naše rodina již desátou sezónu. I v roce 2006 se budeme věnovat našim hostům s laskavou péčí. Pomůžeme Vám při naplnění programu Vaší dovolené a budeme Vaším každodenním společníkem.

Plánujete-li navštívit českou republiku zavítejte i k nám. Přijeïte si odpočinout, pobavit se a načerpat nové zážitky. K nejkrásnějším měsícům v našem kempu patří kromě krásného léta také květen a červen kdy vás obklopí vůně rozkvetlých lípových stromů, ale také září, kdy sluneční jas uprostřed babího léta dopadá na vodní hladinu rybníka a vy jste okouzleni pohledem na krásu přírody.

Věříme, že chvíle prožité v Campingu Sokol Dolní Počernice Vám zůstanou dlouho jako milá a hezká vzpomínka na Prahu – hlavní město české republiky.

Kontaktní údaje:

telefon: 777 553 543
adresa: Národních hrdinů 290, Praha 9 – 190 12
e-mail: info@campingsokol.cz
web: http://www.campingsokol.cz/

Související příspěvky:

  1. Camping Praha
  2. Triocamp Praha