Multikulturní a multižánrový tuzemský festival Sázavafest, který se letos uskuteční ve dnech 4. – 7. srpna v Benešově, minulý měsíc potvrdil první zahraniční hvězdy. Nyní zveřejňuje další kapely, tentokrát z Česka, a aby toho nebylo málo, připravil pro návštěvníky mimořádnou lednovou slevu na vstupenky.

Vedle již ohlášených bristolských Kosheen, elektronických Francouzů Nouvelle Vague a soulové špičky Belleruche se na festivalu objeví česká pop rocková klasika s více než desetiletou tradicí v podobě kapely Chinaski. Ti loni v říjnu vyprodali pražskou Tesla arenu, kde odehráli na naše poměry nevídaný koncert v rámci svého tour k nové desce Není na co čekat.

Druzí, kdo se na pódiu postarají o zábavu, budou pražští alternativci Tata Bojs. Kapela, pro niž je Sázavafest takřka domácím festivalem, vystupovala na akci od samého počátku téměř každé léto.

Z dalších českých interpretů na letošním Sázavafestu zahrají obě kapely Romana Holého – Monkey Business a J.A.R., dále se představí například písničkář Tomáš Klus, teplákoví Nightwork nebo energičtí Mandrage.

Jako poděkování návštěvníkům za podporu jsme pro ně navíc připravili exkluzivní lednovou slevu vstupenek. Cena jedné vstupenky je nyní 650,- Kč + poplatky (25 €), při zakoupení dvou lístků zaplatíte bez poplatků pouhých 1.000,- Kč (38 €).

Jedenáctý ročník Sázavafestu se koná tradičně první srpnový víkend, tj. v termínu 4. – 7. srpna 2011, tentokrát v bývalých Táborských kasárnách v Benešově u Prahy. Lístky jsou ke koupi v předprodejních sítích Ticketpro a Eventim a ve speciální hudební prodejně s omezeným počtem vstupenek: Jiří Pekař – hudební nástroje, Masarykovo nám. 222, Benešov.

Veškeré informace budou postupně zveřejňovány na oficiálních stránkách festivalu www.sazavafest.cz

Žádné související příspěvky