Hotel Hoffmeister, hotel inspirovaný romantikou Staré Prahy vyniká jedinečnou polohou. Je umístěn na úpatí Starých zámeckých schodů, pár min chůze je Staré město, Karlův most a Pražský hrad. Všechny historické skvosty jsou tak od hotelu dostupné příjemnou procházkou. Navíc Praha není jen historická, je i romantická. Proto navštivte místo, kde i králové a jejich poddaní prožívali romantiku své doby.

Hosté mohou využít široké nabídky ubytování 5ti hvězdičkového hotelu od jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů až po luxusní prostorná apartmá. Všechny nabízené pokoje jsou jedinečné a jsou laděny v romantickém duchu.

Novinkou v ubytování jsou luxusní plně servisované garsoniéry a apartmány, které jsou vybaveny vlastní kuchyňkou a jsou tak vhodné pro pobyty od 1 dne až po dobu několika týdnů či měsíců. Tento typ ubytování je ideální pro obchodní cestující, prodloužené obchodní pobyty, týmové projekty, školící programy, využít je však mohou i rodiny s dětmi.

Hotel Hoffmeister mimo jiné nabízí luxusní privátní wellness včetně parní lázně, masáží a kosmetického salónu. Služby hotelové spa jsou přístupné jak hotelovým hostům, tak i veřejné klientele. Pro pražskou klientelu hotel připravil nově od září 2010 speciální bonusovou nabídku.

Kromě oceněné Ada restaurace se nově v srpnu letošního roku otevřela Ria restaurace.

Ta je více zaměřena na hosty tzv. casual restaurací a je využívána především k byznys obědům a k rychlejší a jednodušší formě stravování oproti gourmet restaurantu. Hotel nabízí pravidelné speciální a sezónní menu inspirované gastronomickým kalendářem a staročeskými specialitami.

Kontaktní údaje:

telefon: 251 017 111
adresa: Pod Bruskou 7, Praha 1 – 118 00
e-mail: hotel@hoffmeister.cz
web: http://www.hoffmeister.cz/

Související příspěvky:

  1. Hotel Brilliant
  2. Hotel Duo
  3. Buddha-Bar Hotel Prague
  4. Hotel Starý pivovar
  5. Hotel Murano