Název: KNIFEST 2011
Místo: Masečín u Prahy
Odkaz: http://www.knifest.cz/
Popis: Vážení přátelé!

Dovolujeme si vás pozvat na první ročník nožířského festivalu Knifest, který se koná v Masečíně u Prahy první víkend před začátkem letních prázdnin.

Tato akce by měla být směsí ukázek řemeslného umění kovářů a výrobců chladných zbraní, přátelského setkání a kvalitní zábavy. Každý kdo má zájem se účastnit nebo vytvořit součást programu, byť jen nápadem, je vítán. Fantazii se meze nekladou.

K dispozici je ohromný prostor zasazený do krásné přírody, kousíček nad Štěchovicemi nedaleko Slapské přehrady. Disponuje kvalitním zázemím jak pro vystavující, tak pro předvedení umu kovářů,soutěže,živou hudbu a volnou zábavu. To vše i v případě nepřízně počasí. Jen krytý prostor pro kováře má cca 240 metrů čtverečních. Výstavní plocha téměř 800 ! Tedy rozloha pro příjemnou výstavu kde se nikdo nemusí tísnit ve vydýchaném sále.

Ubytování je možné buď ve vlastním stanu zcela zdarma na louce areálu, v erárním vojenském stanu či v některém z blízkých hotelů či penzionů. Na internetových stránkách www.knifest.cz najdete již brzy veškeré potřebné informace.

Těšíme se na vaši účast!
Vstupné:
Bude upřesněno…

Žádné související příspěvky